ساعی: برای حضور در فدراسیون تکواندو تصمیم قطعی نگرفته‌ام/ تلاش می‌کنیم خواسته‌های IOC را اجرایی کنیم

وب سایت خبری آسمان در راستای ارائه اخبار در ضمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه اخبار ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری تسنیم مینماید.

+ –

گروه ورزشی / حوزه رزمی

http://fna.ir/blioek 1397/01/27 :: 16:58 ساعی: برای حضور در فدراسیون تکواندو تصمیم قطعی نگرفته‌ام/ تلاش می‌کنیم خواسته‌های IOC را اجرایی کنیم خبرگزاری فارس: ساعی: برای حضور در فدراسیون تکواندو تصمیم قطعی نگرفته‌ام/ تلاش می‌کنیم خواسته‌های IOC را اجرایی کنیم

عضو هیات اجرایی کمیته ملی المپیک گفت: هنوز برای حضور در فدراسیون تکواندو به نتیجه قطعی نرسیده‌ام.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، هادی ساعی عضو کمیسیون ورزشکاران و هیات اجرایی کمیته ملی المپیک درمورد نشست کمیسیون ورزشکاران اظهار داشت: این نشست هر دو هفته یکبار برگزار می‌شود امروز با حضور رئیس کمیته ملی المپیک از بهترین کماندار زن تجلیل شد. ما خوشحالیم، نعمتی قهرمان بزرگی است و افتخارات زیادی کسب کرده است.

وی افزود: هر ساله هفته المپیک برگزار می‌شود، کمیته ملی المپیک تصمیم گرفته برنامه‌های این هفته را به کمیسیون ورزشکاران بسپارد. تصمیم خوبی بود من از اعتماد ریاست کمیته به کمیسیون ورزشکاران تشکر می‌کنم،‌ تلاش می‌کنیم خواسته‌های کمیته بین‌المللی المپیک را اجرایی کنیم. این هفته هر روز یک هدف و نامگذاری دارد که باید طبق IOC باشد.

ساعی درباره دفاع از حقوق ورزشکاران در این کمیسیون یادآور شد: هدف IOC هم همین است که ورزشکاران تصمیم‌گیرنده باشند. ما کمیته‌ای را تشکیل خواهیم داد که از هفته آ‌ینده در اردوها باشند و با ورزشکاران ارتباط بگیرند تا بتوانند مشکلات را انتقال دهند. فرصت کمی تا بازی‌های آسیایی باقی مانده است.

قهرمان سابق تکواندوی جهان در پاسخ به این سوال که شنیده شده مذاکره‌ای با شما برای حضور در فدراسیون تکواندو به عنوان مدیر تیم ملی صورت گرفته گفت: من با پولادگر جلسه داشتم اما هنوز تصمیمی نگرفتم و به نتیجه قطعی نرسیدم.

انتهای پیام/

http://fna.ir/blioek نظرات دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
منبع خبر

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *