قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز

قیمت طلای ۱۸عیار در بازار آزاد امروز ۱۴۷هزار و ۳۱۵ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی یک‌‌میلیون و ۵۱۶هزار و ۵۰۰ تومان بوده است، ضمن آنکه قیمت دلار در بازار آزاد ۴۶۸۰ تومان شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم،به نقل از وب سایت خبری آسمان امروز و در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی یک‌میلیون و ۵۱۶ هزار و ۵۰۰ تومان به‌فروش می‌رفت. همچنین قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم یک‌میلیون و ۴۸۱ هزار تومان معامله می‌شد.

هر قطعه نیم‌بهار آزادی امروز شاهد ثبات قیمتی نسبت به دیروز بود و ۷۵۸ هزار تومان دادوستد می‌شد. همچنین در بازار آزاد هر قطعه سکه ربع‌بهار آزادی نیز با هزار تومان افزایش در مدت مشابه ۴۵۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۳۰۰ هزار تومان فروخته می‌شد.

هر گرم طلای ۱۸عیار نیز امروز ۱۴۷۳۱۵ تومان ارزشگذاری شده بود، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱,۳۱۰٫۱۸ دلار معامله می‌شود.

همچنین صرافی‌های پایتخت نیز امروز هر دلار آمریکا را ۴ هزار و ۶۸۰ تومان می‌فروختند. امروز در بازار آزاد هر یورو با افزایش نسبت به روز گذشته ۶هزار و ۶۰ تومان و هر پوند با ارزش ۶ هزار و ۷۸۰ تومان و درهم امارات ۱۳۲۹ تومان دادوستد می‌شد.

تغییرات لحظه‌ای قیمت دلار، طلا، سکه و ارز را اینجا مشاهده کنید.

** توجه داشته باشید نرخ دلار در جدول زیر با نرخ لحظه‌ای دلار در کف بازار متفاوت است, در این خبر منظور از نرخ دلار که در بالا هم درج شده، قیمت لحظه‌ای دلار است که مقابل پاساژ افشار معامله می‌شود.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *