موج گرانی روزانه در بازار خودروهای داخلی + جدول قیمت خودرو

نزدیک شدن به ماه های پایانی سال و عرضه محدود خودروها توسط شرکت‌های خودروساز عاملی شده تا رشد قیمت‌ها در انواع خودروهای داخلی به ۱ تا ۲.۳ میلیون تومان برسد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم،به نقل از وب سایت خبری آسمان بازار خودروهای داخلی در طول هفته گذشته با رشد قابل توجه قیمت‌ها مواجهه بود این در حالی است که بازار خرید و فروش خودروهای داخلی طی چند ماه اخیر سوت و کور بود و کمتر خریداری در آن وجود داشت اما نزدیک شدن به ماه های پایانی سال و عرضه محدود خودروها توسط شرکت‌های خودروساز عاملی شده تا رشد قیمت‌ها در انواع خودروهای داخلی از ۱ تا ۲٫۳ میلیون تومان برسد.

به عنوان نمونه قیمت پژو ۴۰۵ در طول یک هفته اخیر با رشد ۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی امروز ۳۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، پژو پارس با رشد ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی با قیمت ۴۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

در بازار امروز قیمت خودرو که همانند نرخ دلار لحظه ای در حال تغییر است قیمت ساندرو استپ وی با ۱ میلیون افزایش نسبت به روز گذشته با قیمت ۶۵ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با رشد ۲۰۰ هزار تومانی ۳۵ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ اتوماتیک با رشد ۱ میلیون تومانی ۵۵ میلیون تومان، سمند EF7 با رشد ۷۰۰ هزار تومانی با قیمت ۳۴ میلیون ۷۰۰ هزار تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

قیمت تعدادی از خودروهای داخلی در بازار امروز به شرح زیر است:

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *